Harmonogram grup zorganizowanych

Harmonogram:

 
TOR 1,2,3,6 - BASEN SPORTOWY
TOR A,B,C - BASEN REKREACYJNY
TOR 4 i 5 ZAREZERWOWANE SĄ STALE DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH.
 

Harmonogram został przekazany Państwu do wglądu w celu możliwości organizowania sobie pobytu na basenie w godzinach, kiedy jest mniej grup zorganizowanych, a więc kiedy są lepsze warunki do korzystania.
Harmonogram grup zorganizowanych przedstawia zajętość basenu w konkretne dni i konkretne godziny przez grupy uczestniczące w zajęciach cyklicznie.

 

Z basenu korzystają również grupy, które nie ustalają z nami zajęć. Takie grupy ze względu na brak cykliczności zajęć nie są ujęte w grafiku. Mamy jednak nadzieję, że harmonogram zajętości basenu umożliwi Państwu korzystanie z basenu w porach kiedy jest mniej grup, a więc przyczyni się do poprawy komfortu korzystania z basenu.

 

Informujemy również że tor 4,5 jest stale zarezerwowane dla klientów indywidualnych, bez względu na ilość grup zorganizowanych.

 

Zapraszamy do korzystania z naszej pływalni!

 

 

 

mały kwadrat symbolizuję grupę 15osobową korzystającą z basenu przez 45 min. Im szerszy kwadrat tym większa grupa, im dłuższy tym dłużej korzysta grupa z basenu.

Różne kolory kwadratów oznaczają poszczególne grupy 15 osobowe korzystające z toru przez 45 min zajęć. Im szerszy kwadrat tym większa grupa, im dłuższy tym dłużej korzysta grupa z basenu.

 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...