ZAGŁOSUJ ZA NOWYMI ATRAKCJAMI NA BASENIE !!!

KOD PKMYU001
NAZWA Poprawa więzi rodzinnych poprzez możliwość spędzenia aktywnie czasu wolnego na basenie

Dyrektor MOKiS oraz pracownicy Krytej Pływalni wyszli z inicjatywą zgłoszenia projektu" Poprawa więzi rodzinnych poprzez możliwość spędzenia aktywnie czasu wolnego na basenie" do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Projekt został zaopiniowany pozytywnie. Kwota przydzielonej dotacji opiewa na kwotę 55,000 zł. Projekt skierowany jest przede wszystkim do całych rodzin z Gminy i powiatu myślenickiego, ale każdy kto w okresie promocji będzie chciał zakupić bilet rodzinny, będzie mógł to uczynić na preferencyjnych warunkach. Nasz projekt dotyczy przede wszystkim dofinansowania zakupu mat dmuchanych, zjeżdżalni, które sezonowo w ferie, wakacje, weekendy, a także na prośbę sekcji, grup szkolnych zorganizowanych, rozkładane byłyby na basenie sportowym i rekreacyjnym. Mała dmuchana zjeżdżalnia na mały basen oraz tor składający się z ruchomych krążków- ścieżka po której biegnąc utrzymuje się równowagę, na basen sportowy to dodatkowe atrakcje, które umilą czas rodziną z dziećmi i młodzieży. Przyczynią się do oswajania z woda, nauki pływania poprzez zabawę. Umożliwią wzmocnienie więzi rodzinne poprzez aktywną zabawę, bowiem bawiące się dzieci będą asekurowane przez rodziców. Podobne atrakcje były już wypożyczane przez nasz basen i zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Niestety wymagają odpowiednich atestów, w związku z czym są bardzo kosztowne, dlatego nie jesteśmy wstanie samodzielnie, bez dofinansowania stać się ich szczęśliwymi posiadaczami. Chcielibyśmy częściej móc dawać pozytywne doznania naszym młodszym klientom, posiadając takie atrakcje na wyposażeniu. Dlatego wierzymy, że nasz wniosek zostanie przyjęty pozytywnie przez mieszkańców naszego regionu. Dodatkowo, w ramach programu przez cykl 12- weekendów w okresie październik, listopad i grudzień 2016 roku zaproponowalibyśmy o 10-30% tańsze ceny biletów rodzinnych, tak aby całe rodziny mogły budować więzi rodzinne poprzez możliwość wspólnie spędzania czasu wolnego, aktywnie na naszym basenie. Zakup dmuchanych atrakcji urozmaica niewątpliwie możliwość spędzania na basenie czasu wolnego, uzupełniając nasza ofertę o atrakcje dla dzieci i młodzieży. Tańsze bilety umożliwiają cieszenie się tymi atrakcjami większej ilości odbiorców.
Zachęcamy do głosowania na nasz projekt!
Wyposażenie, które uda się zakupić w ramach projektu niewątpliwie będzie służyło, nam mieszkańcom, naszym dzieciom przez wiele lat.


Szczegóły o programie BO! Małopolska na stronie:
O programie
Nasz program!

Zagłosuj na nas!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...