INFORMACJA!

Miło nam poinformować, że klienci naszej pływalni posiadający Kartę Dużej Rodziny mogą korzystać ze zniżki na wejścia indywidualne na naszą pływalnię.
Czytaj więcej...

Koncepcja rozbudowy "III-ej Niecki" na naszym basenie

 
9 czerwca został rozstrzygnięty  konkurs na opracowanie koncepcji rozbudowy Krytej Pływalni Aquarius - filia Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Za kilka miesięcy powstaną szczegółowe plany do koncepcji, a następnie ruszy budowa infrastruktury sportowej i rekreacyjnej. Inwestorem jest Miasto i Gmina Myślenice, a finansowanie pochodzi z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. To początek ważnych zmian na myślenickim basenie po ponad 20 latach od jego powstania.

BASEN CZYNNY CODZIENNIE OD 7:00-22:00

OSTATNIE WEJŚCIE NA BASEN O 21:00!

Informujemy, ze w poniedziałki w godzinach 19:30-21:00 basen rekreacyjny jest nieczynny dla klientów indywidualnych!

SIERPIEŃ - HARMONOGRAM ZAJĘTOŚCI TORÓW

W związku z funkcjonowaniem basenu dla klientów indywidualnych w reżimie sanitarnym przy obłożeniu 75%,  zapraszamy Państwa do zapoznania się z aktualnym harmonogramem grup zorganizowanych, na okres lipiec- sierpień, w celu zaplanowania sobie najdogodniejszych warunków związanych z pobytem na naszej Pływalni.

Czytaj więcej...

PROMOCJA WAKACYJNA

Kryta pływalnia Aquarius, filia MOKiS zaprasza dzieci i młodzież szkolną, do 18 roku życia, do korzystania z basenu w okresie wakacji w promocyjnej cenie 6,00zł za 60 minut,  od 28 czerwca do 31 sierpnia w godzinach 8:00-15:00, od poniedziałku do piątku. Zapraszamy!


Spis powszechny

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Nie spisałeś się przez Internet ?
Spodziewaj się telefonu od rachmistrza !

Do realizacji prac spisowych GUS zatrudnił rachmistrzów – pomogą oni spisać się respondentom, którzy nie spisali się dotychczas samodzielnie poprzez formularz internetowy lub telefonicznie na infolinii spisowej.

Rachmistrz może zadzwonić do Ciebie z numeru 22 828 88 88 lub z numeru infolinii spisowej tj. 22 279 99 99.

Czytaj więcej...

INFORMACJA!!

 
03 CZERWCA /CZWARTEK/ W ŚWIĘTO BOŻEGO CIAŁA, KRYTA PŁYWALNIA BĘDZIE NIECZYNNA.
 

Zapraszamy ponownie 04 czerwca od godziny 7:00-21:00.

Dzień dziecka 2021

Kryta pływalnia Aquarius filia MOKiS zaprasza 6 czerwca 2021 w godz. 7:00- 21:00 dzieci i młodzież szkolną do 18 roku życia do korzystania z basenu w cenie 3zł za 60 minut.

Ceny biletów promocyjny dotyczy wejść indywidualnych i nie łączą się z innymi promocjami.

Aktualny harmonogram zajętości basenu - sprawdź zanim zaplanujesz pobyt!

W związku z otwarciem basenu dla klientów indywidualnych w reżimie sanitarnym przy obłóżeniu 50%,  zapraszamy Państwa do zapoznania się z aktualnym harmonogramem grup zorganizowanych, w celu zaplanowania sobie pobytu  na basenie w czasie, kiedy na basenie jest mniej osób. Zapraszamy!

INFORMACJA O PLANOWANYM OTWARCIU BASENU OD DNIA 28 MAJA

‼️ INFORMACJA‼️
Informujemy, że zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii - planujemy wznowienie działalności pływalni także dla klientów indywidualnych !
Planowane godziny otwarcia basenu od dnia 28.05. /piątek/do dnia obowiązywania zapisów Rozporządzenia:
poniedziałek- niedziela 7:00-21:45
* wejścia dla wszystkich korzystających zgodnie z Rozporządzeniem- LIMIT max do 50% obłożenia obiektu.
* w godzinach od 16.00 do 19.00 pierwszeństwo wejścia na Krytą Pływalnię mają grupy zorganizowane i sekcje pływackie.
Czytaj więcej...

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...