2022-10-25

Otylia Swim Tour w Myślenicach- fotorelacja.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z jednodniowych, bezpłatnych warsztatów z pływania dla dzieci.

Ponad stu dwudziestu młodych adeptów pływania wzięło udział w kolejnej odsłonie akcji Otylia Swim Tour, która odbyła się w Myślenicach w sobotę 08.10.2022 r. na naszej pływalni.

To kompleksowe zajęcia dla dzieci oraz ich rodziców przygotowane przez Fundację Otylii Jedrzejczak.
Otylia Swim Tour to cykl jednodniowych, sportowych warsztatów przeznaczonych dla młodych adeptów pływania oraz ich opiekunów, trenerów, rodziców.

OST organizowane jest na obiektach w całej Polsce, a podczas każdego spotkania przekazywana jest wiedza z zakresu techniki treningu na lądzie, we wodzie oraz dietetyki i psychologii w sporcie.

Projekt Otylia Swim Tour finansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Partnerem i współorganizatorem wydarzenia było Miasto i Gmina Myślenice pod patronatem burmistrza Jarosława Szlachetki.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia udostępnionej przez Miasto i Gminę Myślenice pod  adresem www.facebook.com/media/set oraz w galerii na naszej stronie basen.myslenice.pl/

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 basen.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń