Kryta Pływalnia w Myślenicach

Oferta pracy

Kryta Pływalnia Aquarius w Myślenicach poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

KASJER

Miejsce pracy: Kryta Pływalnia Aquarius, Ogrodowa 19, 32-400 Myślenice

Zadania:
– obsługa bezpośrednia klienta
– sprzedaż biletów według cennika i zarządzeń
– fakturowanie i raportowanie

Wymagania:

– wykształcenie techniczne, średnie, licencjat
– dyspozycyjność, praca na dwie zmiany w siedmiodniowym tygodniu pracy
– miła aparycja
– znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej
– odpowiedzialność

Oferujemy:
- umowa o prace na pełny etat na okres próbny
- praca w miłym zespole
- pensje podstawową plus premię

lub doręczenie osobiste do biura kierownictwa basenu w godzinach 8:00-16:00.

Oferta ważna do 6.09.17 roku.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.